whatsapp
0

Kurumsal

 • Hakkımızda

  Ankara Siteler'de faaliyet gösteren firmamız, dekorasyon alanında faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda mermerit, dekopol, granit, çimstone, akrilik, denizlik vb. malzemelerden mutfak ve banyo tezgahları işleri yapmaktayız. Ayrıca mutfak ve banyo dolapları ve muhtelif dekorasyon işleri de faaliyetler konularımız arasındadır.

 • Neden Renk Mermerit?

  Çünkü deneyimli ve uzman kadromuzla tüm dekorasyon işlerinizde kaliteli ve güvenilir hizmet veriyoruz. Teknik ekibimiz, keşif aşamasından sipariş, imalat ve montaj aşamalarına kadar tüm süreçlerde profesyonel hizmet vermektedir.

 • Vizyonumuz

  Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle şık dekorasyon çözümleri sunmak Zengin renk ve desen çeşitleri ile her talep ve ihtiyaca cevap vermek Dürüst ve güvenilir hizmet anlayışımızla müşterilerimizin daimi tercihi olmak.

 • Misyonumuz

  Yaşam alanlarınıza estetik, fonksiyonel ve kullanışlı mekanlar kazandırmak Rekabetçi fiyatlarımızla müşterilerimiz için ekonomik artı değer sağlamak Sektörümüzdeki gelişme ve yenilikleri takip ederek işlerimize yansıtmak .

 • Üretimde Yüksek Teknoloji

  Sektöründeki gelişme ve yenilikleri takip eden firmamız, mermer ürünlerini son teknoloji ve güncel tasarımlarla evlerinize ve işyerlerinize getirmektedir.

ARA
YAZ
MAİL